نمایش اطلاعات در تلویزین و عدم نمایش اطلاعات در کامپیوتر

اطلاعات در تلویزیون قابل مشاهده هست ولی در کامپیوتر نه

قطعا شما هم مانند بسیاری افراد، از یک هارد اکسترنال برای ذخیره و بایگانی اطلاعات خود استفاده می‌کنید. یکی از دستگاه هایی که از آن برای نمایش فایلهای خود استفاده می‌کنید، تلویزیون است. ولی از مواردی که ممکن است برای بسیاری از کاربران رخ دهد، اطلاعات در تلویزیون نمایش میدهد و نمایش داده نشدن آنها در کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ، بر اثر اتصال‌های مکرر هارد به تلویزیون است. اگر این مشکل برای شما هم پیش آمده، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا هارد و حافظه در کامپیوتر نمایش داده نمی شود؟

اول از همه همانطور که در مطالب گذشته گفته شده بود در کل باید از اتصال هارد به تلویزیون اجتناب کرد، مگر اینکه نکاتی که در ادامه ذکر می‌شود را رعایت کنید. ولی با این حال اگر هارد اکسترنال خود را به تلویزیون و بعد از آن به رایانه شخصی خود وصل کردید و اطلاعات در تلویزیون نمایش میدهد را مشاهده نکردید، قبل از انجام هرکاری باید متوجه شوید ایراد هارد از کجاست و چه کاری باید انجام دهید.

موارد مختلفی در بروز چنین مشکلی دخیل اند که به تعدادی از آنها پرداخته‌ایم.

1. خرابی سیستم فایل و عدم نمایش اطلاعات

خب سیستم فایل در واقع به صورت عامیانه زبان دستگاه است . در واقع با اتصال هارد به تلویزیون سیستم فایل آن تغییر کرده و باعث ایجاد تغییرات در برنامه نویسی هارد شده که منجر به عدم نمایش اطلاعات در ویندوز یا گاها باعث بروز خطای فرمت می شود.

2. ویروس‌ها و عدم نمایش حافظه

پای ثابت همه‌ی خرابی‌های سیستم‌ ویروس‌ها هستند . اما مدل هایشان باهم فرق می کنند. در این زمینه ویروس‌ها باعث خرابی مسیر شناسایی فایل در هارد اکسترنال میشود. برای رفع این مشکل بروزرسانی آنتی ویروس بهترین راه حل است.

نکته: به هیچ عنوان به صورت خودکار از اسکن آنتی ویروس استفاده نکنید.

3. آپدیت نبودن درایورها و عدم نمایش حافظه

یکی از مورد‌هایی که کم به آن توجه می شود آپدیت نبودن درایورهای مرتبط به هارد دیسک است. برخی مواقع درایوری که وظیفه خواندن هارد اکسترنال شما را دارد به دلیل به روز نبودن قادر به تشخیص هارد شما یا فایل های موجود در آن نباشد . بهتر از بخش تنظیمات Manage کامپیوتر در قسمت device manager درایور مربوطه به هارد را بیابید و نسبت به بروزرسانی آن اقدام کنید.

خرابی حافظه و عدم نمایش اطلاعات

خرابی خود حافظه یکی از مواردی که از اصلا به آن توجه نمی شود. مثلا حافظه یک فلش مموری از کیفیت بالایی برخوردار باشه و اصلا این موضوعات براش پیش نیاد و یا اینکه ما بر اساس برند قضاوت کنیم نه کیفیت در صورتی که کیفیت قطعه در طول عمر یک حافظه خیلی تاثیر دارد و یا حتی ممکنه برای هارد شما یک سکتور خراب و حتی در فلش مشکل ساز بشه و این ایراد بهم بخوره که اینجا باید هم به تعمیر هارد اکسترنال خود بپردازید و هم جهت ریکاوری اطلاعات اقدام کنید.

در صورت انجام هرکدام از یک مراحل بالا اگر نتیجه ای حاصل نشد حتما به یک مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات و یا متخصصین مربوطه جهت ریکاوری دیتا خود اقدام کنید . مجموعه امداد سیستم در رسیدن شما به اطلاعاتتان همراه شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *