درباره امداد سیستم

مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم از بدو تاسیس تاکنون خدمات متنوعی را به هموطنان عزیزش ارائه داده است . اعم از بازیابی اطلاعات هارد دیسک ، ریکاوری دیتا SSD ، بازیابی اطلاعات DVR – NVR . امداد سیستم علاوه بر بازیابی دیتا ، تجارب بسیاری نیز در زمینه تعمیر و رفع ایرادات فیزیکی ، پزشکی الکترونیک و قفل گشایی دارد .

6 دلیل برای انتخاب امداد سیستم

درباره ما

تیم ما

متخصص شدن در این رشته 10000 ساعت وقت می برد.کارشناسان و متخصصان ریکاوری ما 200هزار ساعت تجربه و علم را در این رشته دارند. ما متخصصانی با سطح دانش مورد نیاز و با تجربه در رشته های الکترونیکی و مکانیکی را استخدام میکنیم و همچنین اطلاعات با ارزش شما را با علم ، تجربه و اشتیاق بازگردانی میکنیم . م

درباره ما

شیوه های جدید

مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم همواره در حال پیشرفت است ! هرروز و هرشب به دنبال متد های جدید برای تدارک بهترین خدمات برای ریکاوری اطلاعات شما هستیم .دستگاه ها و تجهیزات ما مطابق با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا است .

درباره ما

مشتری های ما

ما متوجه آن هستیم که اطلاعات از دست رفته ی شما چقدر برایتان مهم است پس ما تمام تلاشمان را در راستای بازگردانی اطلاعات شما میکنیم.هیچ چیزی به این اندازه به ما احساس خوشحالی و غرور نمیدهد که ما اطلاعات صدها نفر و صدها شرکت را برایشان بازیابی کرده و به آنها در ریکاوری دیتا کمک میکنیم .

درباره ما

موفقیت در سرعت

ما برای تامین بهترین نرم افزار ها یا سخت افزار ها و آزمایشگاه های منحصر به فرد برای بازگردانی اطلاعات شما میلیونها هزینه کرده ایم زیرا مهم ترین دلیل آن اهمیت اطلاعات از دست رفته شماست که ما نه تنها برای بازگردانی آنها بلکه برای درست بازگرداندن آنها این تجهیزات را فراهم کرده ایم.

درباره ما

امنیت اطلاعات شما

نگهداری و امنیت اطلاعات شما برای ما در یکی از بالاترین جایگاه ها است. اطلاعات شما در اینترنت یا هیچ جای دیگری درز پیدا نمیکند ! پس با خیال راحت میتوانید بازگردانی اطلاعات و داده های خود را به ما بسپارید و میتوانید بابت امنیت دیتای خود آسوده خاطر باشید.

درباره امداد سیستم

اتاق های تمیز

مهندسان ما تعمیرات و جراحی هارد های آسیب دیده شما را در اتاق های استریل شده به نحو احسن و با رعایت تمام اصول ، انجام میدهند و همیشه این را به خاطر داشته باشید که دانش واقعی درباره هرچیز، میزان هزینه های شمارا کمتر میکند و به انتخاب درست تر آن محصول بیشتر به شما کمک میکند.