درباره ما

داستان امداد سیستم از کجا شروع شد؟

ماجرا از آنجا شروع شد که ما آدم‌ها مثل چشم‌مان به حافظه‌های جانبی، هارد، فلش و رم اعتماد کردیم. نگران حذف اطلاعات‌مان نبودیم که به فکر بازیابی اطلاعات باشیم. به همین خاطر تمام فایل‌های مهم کاری و شخصی، تمام خاطرات‌مان از عکس و فیلم‌های مهم را در این حافظه‌ها ریختیم. غافل از این که با یک ویروس ساده، یک فرمت اتفاقی، یک ضربه‌ی ناگهانی و هزار دلیل دیگر، تمام این اطلاعات پاک می‌شود. آن وقت است که ما می‌مانیم و حافظه‌ی خالی‌مان.

امداد سیستم متولد می‌شود!

اینجا بود که جرقه‌ی کسب دانش بازیابی اطلاعات در ذهن‌مان زده شد. با کمک تجربه‌ی 10 ساله‌مان در زمینه فروش قطعات کامپیوتر و با کسب مهارت و تخصص بازیابی اطلاعات، امداد سیستم را راه انداختیم. دانش‌مان را با تکنولوژی روز دنیا بالا بردیم. مرکز ریکاوری را به ابزار تخصصی مجهز کردیم و جزو اولین‌های این حوزه‌ی تخصصی شدیم. تا کنون بیش از دو دهه از شروع کارمان می‌گذرد.

در این مدت تلاش‌مان را کرده‌ایم که با پیشرفت قطعات ذخیره‌سازی اطلاعات، ما هم بروز شویم و بتوانیم از انواع هارد و فلش و رم اطلاعات پاک شده را برگردانیم. در حال حاضر بازیابی اطلاعات هارد دیسک، ریکاوری دیتا SSD، بازیابی اطلاعات DVR-NVR، بازیابی اطلاعات سرور، رفع ایرادهای فیزیکی انواع حافظه‌، رمزگشایی و پزشکی قانونی دیجیتال از جمله خدمات تخصصی‌مان است.

ماموریت‌مان چیست؟

امداد سیستم یک وظیفه‌ی مهم دارد و آن هم این که شما را به تمام اطلاعات پاک شده‌تان برساند گاهی یک اشتباه کوچک و گاهی یه اتفاق عجیب و غریب مثل خراب شدن آن، باعث حذف شدن تمام اطلاعات شما می‌شود. ولی به هر دلیلی اطلاعات، عکس و فیلم و اسنادتان حذف شد، می‌توانید روی ما حساب کنید. درباره ما عجایب زیادی برای ریکاوری فیلم خواهید شنید، چراکه بهترین و قوی تریم تجهیزات ریکاوری فیلم را در اختیار داریم.

فقط حواستان باشد که بعد از پریدن حافظه، یا خراب شدن آن، از اتصال آن جلو گیری کنید. چرا که در بیشتر مواقع شاهد خرابی دیتا توسط افراد یا نرم افزار ریکاوری هستیم. در این صورت ممکن است دیگر اطلاعات‌تان قابل بازیابی نباشد و برای همیشه آن‌ها را از دست دهید.

مسئولیت‌مان چیست؟

برای درست بازگرداندن اطلاعات شما، تخصص و دانش‌مان را بروز و با هزینه بر روی ابزار روز، مجموعه‌مان را در ریکاوری اطلاعات قدرتمند کرده‌ایم. با اتکا به همین دانش و ابزار توانسته‌ایم با شیوه‌های جدید بازیابی اطلاعات، با کمترین ریسک بازیابی به موفقیت بالای 95 درصد برسیم. پس می‌توانید روی تخصص و تعهد ما حساب کنید. اطلاعات شما برمی‌گردند.

تیم ما

متخصص شدن در این رشته 10000 ساعت وقت می‌برد. کارشناسان و متخصصان ریکاوری امداد سیستم 200 هزار ساعت تجربه و علم را در این رشته دارند.درباره ما باید بدانید که متخصصانی با سطح دانش مورد نیاز و با تجربه در رشته‌های الکترونیکی و مکانیکی را استخدام می‌کنیم. همچنین اطلاعات با ارزش شما را با علم، تجربه و اشتیاق بازگردانی می‌کنیم.

مرکز ریکاوری هارد امدادسیستم همواره در حال پیشرفت است! هر روز و هر شب به دنبال متدهای جدید برای تدارک بهترین خدمات برای ریکاوری اطلاعات شما هستیم. دستگاه‌ها و تجهیزات ما مطابق با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا است.

مشتری‌های ما

ما متوجه آن هستیم که اطلاعات از دست رفته‌ی شما چقدر برایتان مهم است. پس تمام تلاشمان را در راستای بازگردانی اطلاعات شما می‌کنیم. هیچ چیزی به این اندازه به ما احساس خوشحالی و غرور نمی‌دهد که توانسته‌ایم اطلاعات صدها نفر و صدها شرکت را برایشان بازیابی کنیم. درباره ما باید از مجموعه‌هایی که کارشان را خیال راحت به ما تحویل دادند بپرسید.

موفقیت در سرعت

ما برای تامین بهترین نرم افزارها، سخت افزارها و آزمایشگاه‌های منحصر به فرد برای بازگردانی اطلاعات شما میلیون‌ها هزینه کرده‌ایم. مهم‌ترین دلیل آن، اهمیت اطلاعات از دست رفته شماست. ما نه تنها برای بازگردانی آنها بلکه برای درست بازگرداندن آنها این تجهیزات را فراهم کرده‌ایم.

امنیت اطلاعات شما

نگهداری و امنیت اطلاعات شما برای ما در یکی از بالاترین جایگاه‌ها است. اطلاعات شما در اینترنت یا هیچ جای دیگری درز پیدا نمی‌کند. پس با خیال راحت می‌توانید بازگردانی اطلاعات و داده‌های خود را به ما بسپارید. بابت امنیت دیتای خود آسوده خاطر باشید.

اتاق‌های تمیز

مهندسان ما تعمیرات و جراحی هاردهای آسیب دیده شما را در اتاق‌های استریل شده به نحو احسن و با رعایت تمام اصول، انجام می‌دهند. این را درباره ما به خاطر داشته باشید که دانش واقعی درباره‌ی هر چیز، میزان هزینه‌های شما را کمتر می‌کند و به انتخاب درست‌تر آن محصول به شما کمک می‌کند.

blank
blank

ورود به عرصه رایانه و راه اندازی فروشگاه ملزومات آی‌تی و نمایندگی فروش برندهای معتبر

ورود به صنعت بازیابی اطلاعات و مجهز شدن به دستگاه‌ها و تجهیزات ریکاوری دیتا

راه‌اندازی نرم‌افزارهای بخش بازیابی اطلاعات سرور، ساخت کلین‌روم اختصاصی با ضریب 99.9 درصد

ورود اولین دستگاه ریکاوری تلفن همراه و راه اندازی پزشکی دیجیتال برای اولین بار در ایران

ورود تجهیزات مخصوص بازیابی فیلم و اضافه کردن دستگاه مخصوص ریکاوری ssd

بروزرسانی و آپدیت‌های نرم‌افزاری

بروزرسانی تجهیزات و امکان بازیابی همزمان 256 حافظه، توانایی خواندن اطلاعات در کمترین زمان، بروزرسانی تجهیزات بازیابی فیلم شرکت در سمینارهای جهانی، برگزاری وبینارهای آموزشی امنیت دیتا، راه‌اندازی بخش آموزش و تربیت نیروهای تکنسین ریکاوری دیتا

تیم امدادسیستم

blank

محمد یوسفی

مدیرعامل

blank

سهیلا عروجی

مدیر فنی

blank

فاطمه محمدی

مدیر ارتباطات

blank

کلثوم نظری

مدیر داخلی

blank

محدثه موحدی

مدیر سئو