ریکاوری هارد لپ تاپ

هارد لپ تاپ که داخل لپ تاپ نصب شده و به مادربرد لپ تاپ متصل است، تمام اطلاعات و داده‌های روی سیستم شما را ذخیره می‌کند. متاسفانه گاهی به دلیل استفاده‌ی نادرست، هارد لپ تاپ دچار مشکل می‌شود و ممکن است تمام اطلاعات‌تان را از دست بدهید. در این مواقع برای رسیدن به اطلاعات، تنها راه پیش روی شما ریکاوری هارد لپ تاپ است.

بازیابی هارد لپ تاپ

مرکز امداد سیستم با تمرکز روی دانش و تخصص ریکاوری، به سرعت و با کمترین ریسک ریکاوری لپ تاپ را انجام می‌دهد. متخصصین ما، ریکاوری هارد لپ تاپ را با تشخیص مشکل و آنالیز قطعات هارد انجام و داده‌های شما استخراج می‌کنند. این‌که چه نوع هاردی با چه برندی در لپ تاپ استفاده شده است، فرقی نمی‌کند. مشکلی که برای آن پیش آمده است روش‌های ریکاوری را تعیین می‌کند.

گاهی متخصص ما تشخیص جراحی هارد را می‌دهد که این کار را در کلین روم و اتاق مخصوص جراحی انجام می‌دهد. گاهی با تعمیر و تعویض قطعه می‌توانیم به دیتای از دست رفته‌ی شما برسیم که این کار هم با ابزار مخصوص انجام می‌شود. زمانی هم با یک برنامه نویس مجدد استخراج اطلاعات ممکن می‌شود که آن هم در تخصص ماست نه یک تعمیرکار لپ تاپ.

تماس با کارشناس امداد سیستم

امداد سیستم اولین مرکز تخصصی بازیـابی اطلاعـــات،
قفل گشایی و پزشکی دیجیتال در ایران

025-37841810

مشکلات رایج هارد لپ تاپ

 • حذف اشتباهی فایل‌های مهم
 • خرابی هارد
 • حمله ویروس
 • لپ تاپ ضربه خورده
 • حرارت و گرمای بیش از حد
 • کند شدن سرعت لپ تاپ
 • خطاهای سیستم فایل
 • عدم شناسایی هارد
 • مشکلات سخت افزاری هارد
 • صداهای غیرعادی از لپ تاپ

ریکاوری هارد سوخته لپ تاپ

در صورتی که هارد لپ تاپ شما سوخته باشد، ریکاوری با کمک نرم افزار امکان پذیر نیست و تنها راه بازیابی و برگرداندن دیتای شما، استفاده از تجهیزات ریکاوری است. ما با کمک ابزار پیشرفته‌ای که در اختیار داریم، تمام تلاش‌مان را برای استخراج اطلاعات هارد به کار می‌گیریم. گرچه شاید هارد قابل استفاده نباشد ولی اطلاعات تا حد زیادی قابل یازیابی هستند. البته موارد بسیاری داشته‌ایم که با تعمیر قطعه، امکان استفاده‌ی مجدد هم وجود داشته است.

ریکاوری هارد لپ تاپ بعد از نصب ویندوز

اگر داده‌های قبلی روی لپ تاپ شما حذف شده باشند، ریکاوری هارد لپ تاپ بعد از نصب ویندوز به چند روش ممکن است.

 1. از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید. در صورتی که مشکل هارد لپ تاپ‌تان جدی نیست و تنها فایلی را به اشتباه حذف کرده‌اید، می‌توانید از نرم افزارهایی مثل Recuva، EaseUS Data Recovery Wizard، Stellar Data Recovery استفاده کنید و فایل یا پوشه‌ی حذف شده‌تان را برگردانید.
 2. اگر قبلا از تمام اطلاعات خود بک آپ گرفته‌اید، از بک اپ کمک بگیرید. نسخه‌ی پشتیبان از بروز هزینه و ریکاوری جلوگیری میکند.
 3. با متخصص ریکاوری مشورت کنید. اگر دانش تخصصی ندارید و نمی‌دانید مشکل خرابی هارد لپ تاپ‌تان چیست، به مرکز ریکاوری مراجعه کنید. مخصوصا زمانی که اطلاعات مهمی روی لپ تاپ دارید. متاسفانه باید بگوییم که بسیاری از مشتریان و مراجعین مرکز امداد سیستم با اقدامات ناشیانه، تمام اطلاعاتشان را برای همیشه از دست داده‌اند.

راه‌های پیشگیری از حذف شدن اطلاعات هارد لپ تاپ

اگر تا به این لحظه هارد لپ تاپتان دچار مشکل نشده است ادامه مطلب را با دقت بیشتری بخوانید. با چند تکنیک ساده اسناد و فایل‌های مهم زندگی‌تان را امن نگه دارید.

 1. به طور منظم از داده‌های خود پشتیبان بگیرید. تهیه بک آپ از اطلاعات مهم و ذخیره در فضای ابری یا یک قطعه به شما کمک بزرگی از لحاظ هزینه و حفظ فایل‌های مهم و حیاتی می‌کند.
 2. از آنتی ویروس استفاده کنید. خیلی وقت‌ها ویروس‌ها و بدافزارها باعث نابودی اطلاعات می‌شوند.
 3. بروز نگه داشتن نرم افزارها هم باعث حفظ و امنیت دیتای شما روی لپ تاپ می‌شود.
 4. از لپ تاپتان مثل چشم‌تان مراقبت کنید. نگهداری از لپ تاپ در محیط خنک، در مکان ثابت و دور از دسترس بچه‌ها از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند.
 5. از محافظ برق استفاده کنید. نوسان برق به شدت برای لپ تاپ شما خطرناک است و در کمتر از ثانیه باعث نابودی اطلاعات‌تان می‌شود.
 6. به هیچ کس اعتماد نکنید. کلیک روی لینک‌های نامعتبر، استفاده از رمز عبورهای ساده و قابل حدس، استفاده از وای فای های عمومی ممکن است شما را به خطر هک شدن نزدیک‌تر کند.
blank
blank

رایـج‌ترین مشکلات لپتاپ

blank
حذف اشتباهی
فایل‌های مهم
blank blank
لپ تاپ ضربه خورده
blank blank
حرارت و گرمای
بیش از حد
blank blank
حمله ویروس
blank blank
کند شدن سرعت لپ تاپ
blank blank
خطاهای سیستم فایل
blank blank
مشــــکلات سخـــت
افــــــــزاری هـــــــارد
blank blank
عدم شناسایی هارد
blank blank
blank

مشاوره رایگان می‌خوای؟

شماره‌ت رو وارد کن باهات تماس می‌گیریم