ریکاوری رم دوربین

متاسفانه خیلی به حافظه‌های ذخیره سازی نمی‌شود اعتماد کرد. بارها شده است که فیلمبردار بعد از مراسم عروسی تماس گرفته و گفته است اطلاعات رم نمایش داده نمی‌شود. تصور این اتفاق تمام وجود ما را پر از استرس و نگرانی می‌کند. اگر هیچ کدام از عکس و فیلم‌ها نمایش داده نشوند جواب عروس و داماد را باید چطور داد؟

ما در مجموعه امداد سیستم برای جلوگیری از این فاجعه هزینه زیادی کرده‌ایم و تمام توان‌مان را گذاشته‌ایم که تمام اطلاعات شما مخصوصا آتلیه‌داران را برگردانیم. تمام تجهیزات‌مان را آپدیت کرده‌ایم تا قابلیت ریکاوری رم دوربین کانن، سونی، سامسونگ، نیکون و هر برند دیگری را داشته باشیم. با کمک این دستگاه‌ها و امکانات، مهندسین ما در امداد سیستم، توانایی ریکاوری فیلم‌ها و تصاویر را از هر نوع حافظه‌ای و با هر نوع کیفیتی دارند. ریکاوری فیلم و عکس از دوربین عکاسی و فیلمبرداری تخصص ماست. از اطلاعات رم دوربین‌تان درست نگهداری کنید اما در عین حال اگر عکس و فیلم‌های رم از بین رفتند، نگران نباشید. ما در مرکز بازیابی اطلاعات امداد سیستم قادر به بازیابی تمام اطلاعات رم دوربین با هر فرمتی هستیم.

ریکاوری رم دوربین دیجیتال

دوربین‌های دیجیتالی پیشرفته، از حافظه‌های خارجی یا همان رم استفاده می‌کنند. استفاده راحت از کارت حافظه و تعویض آن در هنگام پر شدن، باعث شده عکاسان و فیلمبرداران استقبال زیادی از رم برای دوربین‌شان بکنند. ولی متاسفانه، کارکرد زیاد، اتصال نادرست، ضربه خوردن، خراب شدن و حتی سوختن رم ممکن است تمام فیلم و عکس‌های رم را نابود کند.

گاهی اوقات هم فیلم و عکس حذف نمی‌شوند ولی معیوب می‌شوند. باید به شما بگوییم که در صورتی که بلافاصله بعد از خرابی رم، آن را به دست ما برسانید، احتمال موفقیت بالای ریکاوری رم دوربین دیجیتال خودتان را بالا برده‌اید. شانس ریکاوری رم دوربین شما در صورتی که هیچ اقدام ناشیانه‌ای روی آن انجام نداده باشید بالاست. در غیر این‌صورت باید به دنبال جواب قانع کننده‌ای برای پروژه خود باشید.

تماس با کارشناس امداد سیستم

امداد سیستم اولین مرکز تخصصی بازیـابی اطلاعـــات،
قفل گشایی و پزشکی دیجیتال در ایران

025-37841810

ریکاوری رم دوربین فیلمبرداری

دوربین‌های فیلمبرداری انواع مختلفی دارند که برای استفاده شخصی، صنعتی، ورزشی، سینمایی به کار می‌روند. هر کدام از این مصارف، دوربین خاص خودش را دارد، که می‌توان به این 7 دسته تقسیم‌شان کرد:

 • دوربین های فشرده Compact Camera
 • دوربین پل Bridge Camera
 • دوربین DSLR
 • دوربین های ورزشی Sports and Action Video Camera
 • بدون لنزMirrorless
 • دوربین پرنده Helishot
  دوربین های فیلمبرداری سینمایی Cinema Line

هزینه ریکاوری رم دوربین

ریکاوری رم دوربین بنا به دلیل خرابی و حتی حجم فیلم‌ها متغیر است. ممکن است اتفاق پیچیده‌ای برای رم شما نیفتاده باشد و حتی بدون هزینه کار شما را راه بیندازیم یا این‌که مدت‌ها برای ریکاوری رم شما در تلاش باشیم تا با روش‌های مختلف فیلم و عکس‌های شما را برگردانیم. هر کدام از این اقدام‌ها هزینه‌ی مختلفی را می‌طلبد. حتما پیش از شروع عملیات ریکاوری، شما را از قیمت آگاه می‌کنیم و با رضایت شما فرآیند ریکاوری رم دوربین را آغاز خواهیم کرد.

دلایل خرابی دوربین عکاسی یا فیلمبرداری

 1. باطری فیک
 2. ویروس ها و بدافزار ها
 3. ضربه دیدن
 4. تکان های شدید
 5. نوسان الکتریکی
 6. مواد شیمیایی
 7. سقوط از ارتفاع
 8. حمل نادرست
 9. خطای انسانی
 10. آب و رطوبت
 11. حرارت و برودت
 12. قرار گرفتن مستقیم دوربین در برابر نور خورشید
 13. عدم استفاده از کارت حافظه نامناسب
 14. خرابی شیار های کارت حافظه
blank
blank

رایـج‌ترین مشکـلات
دوربین فیلمبرداری

blank
رم خراب شده
blank blank
رم سوخته
blank blank
رم ضربه خورده
blank blank
رم ویروسی شده
blank blank
خرابی قطعه
blank blank
رم خیس شده
blank blank
مشکلات نرم افزاری
blank blank
رم فرمت شده
blank blank
blank

مشاوره رایگان می‌خوای؟

شماره‌ت رو وارد کن باهات تماس می‌گیریم