جراحی هارد

اگر مشکلات سخت افزاری در هارد دیسک شما بوجود آمده است، تنها با جراحی هارد دیسک، امکان ریکاوری دیتای از دست رفته‌تان وجود دارد. جراحی هارد دیسک بیشتر در زمانی که هد، موتور یا سیلندر هارد آسیب دیده باشد، توصیه می‌شود. جراحی هارد در مرکز امداد سیستم جزو خدمات VIP مجموعه به حساب می‌آید. در صورتی که هیچ روش بازیابی روی قطعه شما پاسخ ندهد، با کمک اتاق جراحی یا کلین روم، سعی در استخراج دیتای شما خواهیم کرد.

جراحی هارد دیسک باید در کلین روم صورت بگیرید که کوچک‌ترین ذرات غبار، عملکرد هد و پلاتر را مختل نکند. باز کردن هارد در محیط خارج از کلین روم صدمات جبران ناپذیری بر جا میگذارد. در این صورت عدم امکان بازگشت اطلاعات هارد برای همیشه وجود دارد. در ترمیم هارد دیسک مشکل قطعه از لحاظ مکانیکی یا فریموری مورد بررسی قرار می‌گیرد. متخصص ریکاوری مجموعه، بعد از جراحی امکان دسترسی به اطلاعات از بین رفته را خواهد داشت.

اگر اطلاعات‌تان مهم هستند، تعمیر هارد را به هر مرکز تعمیراتی نسپارید. استخراج اطلاعات به هیچ عنوان کار تعمیرات کامپیوتری نیست.

تماس با کارشناس امداد سیستم

امداد سیستم اولین مرکز تخصصی بازیـابی اطلاعـــات،
قفل گشایی و پزشکی دیجیتال در ایران

025-37841810

جراحی هارد لپ تاپ

جراحی هارد مانند یک جراحی قلب، حساس و نیاز به تخصص در کنار تجربه دارد. زیرا که پای جان اطلاعات کاربر در میان است. حفظ این اطلاعات باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای توسط ابزارها و دستگاه‌هایی به‌روز و پیشرفته صورت بگیرد.

جراحی هارد لپ تاپ و هارد اکسترنال، شامل کارهایی همچون تعویض هِد و تعویض پلاتر است. تعویض هِد هارد کار بسیار حساسی است. سرعت چرخش پلاتر و جابه‌جایی هِد بسیار زیاد است و کوچک‌ترین ضربه حین کار می‌تواند مرگبار باشد. این بخش با کوچک‌ترین تماسی با سطح دیسک دچار آسیب‌های شدیدی می‌شود. در صورت ایجاد این تماس، پلاتر نیز به شدت آسیب دیده و به این ترتیب، بدسکتورهای فیزیکی خطرناکی به وجود می‌آیند. اگر مگنت هد آسیب ببیند، هد دیگر نمی‌تواند اطلاعات موجود روی هارد را بخواند به این ترتیب دسترسی کاربران به اطلاعات محدود و عملا غیرممکن می‌شود. در این شرایط اگر قصد استفاده از این اطلاعات را داشته باشید، باید هارد اصلاح شود. بنابراین فردی که هارد را باز میکند باید تجربه زیاد و دقت بالایی داشته باشد.

جراحی هارد دیسک در مرکز ریکاوری امداد سیستم

مرکز بازیابی اطلاعات امداد سیستم به عنوان اولین‌های حوزه‌ی ریکاوری در ایران با تجهیزات پیشرفته بازیابی اطلاعات و مجهز به کلین روم، تعمیرات و جراحی هارد دیسک را انجام می‌دهد. هنگامی که متخصصان مرکز امداد سیستم تشخیص به احیا هارد دیسک شما دادند، هارد را در کلین روم باز می‌کنند. بعد از تست دقیق هارد دیسک پیش از جراحی و تعویض هد هارد، وضعیت هارد دیسک را به شما اعلام و با کسب اجازه از شما اقدام به عملیات ترمیم هارد می‌کنند. سپس با بررسی برد هارد و ضبط و ذخیره منبع فایل‌های هارد دیسک بیمار و معیوب (بکاپ گیری)، انتقال هارد دیسک معیوب به کلین روم و در نهایت تعمیر هارد دیسک را انجام می‌دهند.

مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم توانایی جراحی از هر نوع و مدلی با هر نوع حافظه‌ای را دارد. هارد وسترن دیجیتال WD، هارد Toshiba توشیبا، هارد سیگیت Seagate را به راحتی با هر مقدار حافظه را سالم به شما تحویل می‌دهند.

هزینه جراحی هارد دیسک

هزینه جراحی، به نوع خرابی و عمق فاجعه‌ برای هر حافظه متغییر دارد. از طرفی هزینه‌ی هارد مشابه نیز به هزینه جراحی اضافه خواهد شد. با توجه به این موارد کارشناس پیش از آغاز عملیات، قیمت را به شما اعلام خواهد کرد و سپس با رضایت شما، فرآیند کار را آغاز خواهد شد.

مشاوره رایگان می‌خوای؟

شماره‌ت رو وارد کن باهات تماس می‌گیریم