جراحی هارد

اگر مشکلات سخت افزاری در هارد دیسک شما بوجود آمده است، تنها با جراحی هارد دیسک، امکان ریکاوری دیتای از دست رفته‌تان وجود دارد. جراحی هارد دیسک بیشتر در زمانی که هد، موتور یا سیلندر هارد آسیب دیده باشد، توصیه می‌شود. جراحی هارد در مرکز امداد سیستم جزو خدمات VIP مجموعه به حساب می‌آید. در صورتی که هیچ روش بازیابی روی قطعه شما پاسخ ندهد، با کمک اتاق جراحی یا کلین روم، سعی در استخراج دیتای شما خواهیم کرد.

جراحی هارد دیسک باید در کلین روم صورت بگیرید که کوچک‌ترین ذرات غبار، عملکرد هد و پلاتر را مختل نکند. در صورتی که باز کردن هارد در محیطی خارج از کلین روم انجام شود، ممکن است قطعات آن آسیب ببینند. در این صورت ممکن است اطلاعات هارد برای همیشه از بین بروند. در فرآیند جراحی هارد دیسک، بسته به نوع مشکل هارد، قطعه از لحاظ مکانیکی یا الکترونیکی مورد بررسی قرار می‌گیرد. متخصص ریکاوری مجموعه، بعد از جراحی امکان دسترسی به اطلاعات از بین رفته را خواهد داشت.

اگر اطلاعات‌تان مهم هستند، تعمیر هارد را به هر مرکز یا تعمیراتی نسپارید. جراحی و استخراج اطلاعات به هیچ عنوان کار تعمیرات کامپیوتری نیست.

تماس با کارشناس امداد سیستم

امداد سیستم اولین مرکز تخصصی بازیـابی اطلاعـــات،
قفل گشایی و پزشکی دیجیتال در ایران

025-37841810

جراحی هارد لپ تاپ

جراحی هارد لپ تاپ و جراحی هر هارد اکسترنال یا اینترنالی، مانند یک جراحی قلب حساس است و نیاز به تخصص در کنار تجربه دارد زیرا که پای جان اطلاعات کاربر در میان است. حفظ این اطلاعات در این جراحی باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای توسط ابزارها و دستگاه‌هایی بروز و پیشرفته صورت بگیرد.

جراحی هارد لپ تاپ و هارد اکسترنال، شامل کارهایی همچون تعویض هِد، تعویض پلاتر است. جراحی هِد هارد کار بسیار حساسی است. سرعت چرخش پلاتر و جابحایی هِد بسیار زیاد است و کوچک‌ترین ضربه حین کار می‌تواند مرگبار باشد. این بخش با کوچک‌ترین تماسی با سطح دیسک دچار آسیب‌های شدیدی می‌شود. در صورت ایجاد این تماس، پلاتر نیز به شدت آسیب دیده و به این ترتیب، بدسکتورهای فیزیکی خطرناکی به وجود می‌آیند. اگر مگنت هد آسیب ببیند، هد دیگر نمی‌تواند اطلاعات موجود روی هارد را بخواند به این ترتیب دسترسی کاربران به اطلاعات محدود و عملا غیر ممکن می‌شود. این شرایط اگر قصد استفاده از این اطلاعات را داشته باشید باید هارد خود را جراحی کنید. بنابراین فردی که جراحی هارد دیسک را انجام می‌دهد باید تجربه زیاد و دقت بالایی داشته باشد.

جراحی هارد دیسک در مرکز ریکاوری امداد سیستم

مرکز بازیابی اطلاعات امداد سیستم بعنوان اولین‌های حوزه‌ی ریکاوری در ایران با تجهیزات پیشرفته بازیابی اطلاعات و مجهز به کلین روم، تعمیرات و جراحی هارد دیسک را انجام می‌دهد. هنگامی که متخصصان مرکز امداد سیستم تشخیص به جراحی هارد دیسک شما دادند، هارد شما را در کلین روم باز می‌کنند. بعد از تست دقیق هارد دیسک پیش از جراحی و تعویض هد هارد، وضعیت هارد دیسک را به شما اعلام و با کسب اجازه از شما اقدام به عملیات جراحی هارد می‌کنند. سپس با بررسی برد هارد و ضبط و ذخیره منبع فایل‌های هارد دیسک بیمار و معیوب (بکاپ گیری)، انتقال هارد دیسک معیوب به کلین روم و در نهایت جراحی هارد دیسک را انجام می‌دهند.

مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم می‌تواند، هارد دیسک‌ها را در هر نوع و مدلی با هر نوع حافظه‌ای، جراحی و اطلاعات کنند. هارد وسترن دیجیتال WD، هارد Toshiba توشیبا، هارد سیگیت Seagate را به راحتی با هر مقدار حافظه‌ای جراحی و هارد شما را سالم به شما تحویل می‌دهند.

هزینه جراحی هارد دیسک

هزینه جراحی، به نوع خرابی و عمق فاجعه‌ای که برای هاردتان اتفاق افتاده است بستگی دارد. از طرفی هزینه‌ی هارد مشابه نیز به هزینه جراحی اضافه خواهد شد. با توجه به این موراد کارشناس پیش از آغاز عملیات جراحی روی هارد، قیمت را به شما اعلام خواهد کرد و سپس با رضایت شما، فرآیند جراحی هارد را آغاز خواهد شد.

مشاوره رایگان می‌خوای؟

شماره‌ت رو وارد کن باهات تماس می‌گیریم