تعمیر فایل

فایل‌های عکس، فایل‌های PDF، فایل‌های ویدئویی، ورود، اکسل و تمام فایل‌هایی که روی سیستم خود چه لپ‌تاپ چه گوشی یا هارد و فلش دارید، در معرض خطر هستند و به هر دلیلی ممکن است خراب شوند. خرابی فایل‌ها موضوعی است که گاه و بی‌گاه گریبان تمام کاربران را می‌گیرد و به دردسر می‌اندازد. با خراب شدن فایل، تنها راه تعمیر فایل و بازیابی اطلاعات آن است. در صورتی که فایل حاوی اطلاعات مهم شماست حتما توصیه می‌کنیم بدون هیچ اقدامی با ما تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.

تمام فایل‌هایی که روی لپ‌تاپ، گوشی یا هارد و فلش دارید، در معرض خطر هستند و به هر دلیلی ممکن است خراب شوند. با خراب شدن فایل، تنها راه تعمیر فایل و بازیابی اطلاعات آن است. درصورتی‌که فایل حاوی اطلاعات مهم است، توصیه می‌کنیم بدون هیچ اقدامی با ما تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.

تماس با کارشناس امداد سیستم

امداد سیستم اولین مرکز تخصصی بازیـابی اطلاعـــات،
قفل گشایی و پزشکی دیجیتال در ایران

025-37841810

بازیابی فایل خراب

در صورتی که فایل‌های مثل اکسل، ورد، exe، mp4، pdf، rar، zip که روی سیستم‌تان داشتید دچار مشکل و خرابی شده‌اند، ما در مرکز ریکاوری امداد سیستم بازیابی دیتای آسیب دیده شما را با کمک ابزارها و نرم‌افزارهای خاصی که در مجموعه داریم، انجام می‌دهیم. این تجهیزات توانایی بازیابی دیتا و تعمیر فایل را دارند. طراحی این ابزارها با الگوریتم‌های حرفه‌ای و قدرتمندی برای احیا داده‌های خراب است.

البته توجه داشته باشید که در صورت خرابی بیش از حد و یا اقدامات ناشیانه‌ای که خودتان روی فایل انجام داده‌اید، ممکن است عملیات ریکاوری فایل خراب با موفقیت کامل انجام نشود و بازگردانی بخشی از فایل ممکن نباشد. میزان موفقیت فرآیند ریکاوری به چند مورد بستگی دارد: میزان خرابی و نوع خرابی فایل. هر اقدامی روی فایل، نقش بسیار زیادی در عملیات ریکاوری دارد. یک فرد غیرحرفه‌ای یا نرم‌افزارهای مخرب روی فایل باعث خرابی بیشتر در HEX فایل می‌شود. این اقدامات دست شما را برای همیشه از دستیابی به اطلاعات‌تان کوتاه می‌کند. حتی بازیابی تمامی اطلاعات‌تان را ناممکن کند.

استفاده از نرم‌افزارهای بازیابی فایل

نرم‌افزارهایی طراحی شده‌اند تا بتوانند فایل‌های خراب را بازیابی کنند که معمولاً با اسکن کردن هارد دیسک و یا محل ذخیره‌سازی فایل، فایل‌های خراب را شناسایی و بازیابی می‌کنند. ولی اشتباهی که کاربران زیاد مرتکب می‌شوند این است که در سرچ گوگل به دنبال این برنامه‌ها هستند و اقدام به نصب آن می‌کنند.

باید خیال‌تان را راحت کنم که نرم‌افزارهای حساس این‌چنینی به هیچ عنوان به صورت رایگان در اختیار عموم قرار نمی‌گیرند. بلکه این برنامه‌ها منبع درآمدی برای بسیاری از شرکت‌های فناوری و اطلاعات است که تنها با هزینه‌های بالا برای کاربر فعال خواهد شد. پس گول نرم افزارهای رایگانی که در سایت‌های مختلف قابل بارگذاری هستند را نخورید و با دست خودتان اطلاعات‌تان را تا مرز نابودی نکشانید.

وظیفه مراکز بازیابی و متخصص ریکاوری این است که خودمان را به تمام تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مجهز کنیم تا آب در دل اطلاعات شما تکان نخورد و شما را به دیتای مهم‌تان برسانیم.

تغییر فرمت فایل

در صورتی که فایل خراب دارید ممکن است با یک تغییر فرمت بتوانید به اطلاعات فایل دسترسی پیدا کنید. برای مثال، اگر یک فایل تصویری خراب دارید، می‌توانید آن را به فرمت دیگری مانند PNG یا BMP تغییر دهید و به فایل برسید ولی حتما پیش از آن آگاه باشید که حذف شدن فایل با تغییر فرمت هم اتفاقی است که اگر بیفتد شما را به دردسر بزرگ‌تری بیاندازد. پس پیشنهاد می‌کنم پیش از انجام این کار، با کارشناس ما مشورت کنید.

مشاوره رایگان می‌خوای؟

شماره‌ت رو وارد کن باهات تماس می‌گیریم