ریکاوری کیف پول

این روزها که کیف پول‌های ارز دیجیتالی جای خود را در بین مردم باز کرده است و خیلی بیشتر از قبل از انواع این کیف پول‌ها استفاده می‌کنند. بسیار پیش می‌آید که به دلایل مختلف مثل فراموشی رمز و یا باج افزارها دسترسی خود رابه کیف پول‌تان را از دست می‌دهید. اینجاست که مرکز ریکاوری و رمزگشایی امداد سیستم می‌تواند به کمک شما بیاید.

مهندسان امداد سیستم در کنار خدمات مربوط به ریکاوری انواع هارد و حافظه، در بازیابی کیف پول ارز دیجیتال (Cryptocurrency Wallet Recovery Specialist) نیز تخصص لازم را دارند.

متخصص مجموعه برای بازیابی کیف پول ارز دیجیتال از مهارت‌های تخصصی و تجربه در زمینه تحلیل فنی کیف پول‌ها و بلاکچین‌ها برخوردار است. به همین دلیل با کمک ابزارها و تکنیک‌های خاصی که در اختیار دارد تلاش می‌کند تا بازیابی کیف پول را انجام دهد. این کار شامل بررسی فایل‌های کیف پول، تاریخچه تراکنش‌ها و ساختار داده‌های بلاکچین است.

البته گاهی هم پیش می‌آید که متخصص مجموعه به دلیل محدودیت‌های امنیتی یا پیچیدگی فنی، نتواند کیف پول را به طور کامل بازیابی کنند. این از بدشانسی شماست، چون قطعا هیچ راه دیگری برای بازیابی وجود نخواهد داشت.

تماس با کارشناس امداد سیستم

امداد سیستم اولین مرکز تخصصی بازیـابی اطلاعـــات،
قفل گشایی و پزشکی دیجیتال در ایران

025-37841810

بازیابی کیف پول

ریکاوری کیف پول ارزهای رمزنگاری شده (مانند بیتکوین، اتریوم و غیره) فرایندی است که به شما امکان می‌دهد، دسترسی به کیف پول خود و موجودی ارزهایتان فعال شود. در صورتی که دستگاه یا اطلاعات کیف پول قبلی را از دست داده باشید، برای استخراج کیف پول، شما باید از seed phrase یا کلید خصوصی (private key) استفاده کنید. که این کلید در زمان ایجاد کیف پول به شما داده شده است.

اگر نگران از دست رفتن سرمایه دیجیتالی‌تان هستید باید بگوییم نگران نباشید. مجموعه امداد سیستم با تجهیزات و ابزار لازم و دانشی که در زمینه ریکاوری کیف پول‌های دیجیتالی دارد در کنار شماست.

این در حالی است که روش بازیابی کیف پول بستگی به نوع کیف پولی که استفاده می‌کنید دارد. بعضی از کیف پول‌ها از فرآیند ریکاوری ساده‌ و برخی نیز سخت‌تر است.

ریکاوری کیف پول کوینومی

کیف پول کوینومی (Coinomi) یک کیف پول قابل حمل است که به شما امکان می‌دهد ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنید و تراکنش‌های امن را انجام دهید. این کیف پول برای سیستم‌عامل‌های Android و iOS در دسترس است و امکاناتی مانند ذخیره، دریافت و ارسال ارزهای رمزنگاری شده را فراهم می‌کند.

کوینومی یکی از کیف پول‌های چند ارزه (multi-currency) است که امکان ذخیره و مدیریت بیش از ۱۰۰۰ نوع رمزارز را دارد. ارزهای معروفی مثل بیتکوین (Bitcoin)، اتریوم (Ethereum)، ریپل (Ripple)، لایتکوین (Litecoin) و سایر ارزهای دیجیتال را شامل است. بنابراین، با استفاده از کوینومی می‌توانید موجودی ارزهای مختلف خود را در یک کیف پول متمرکز مدیریت کنید.

کوینومی از تکنولوژی بلاکچین مستقل استفاده می‌کند و اطلاعات کیف پول شما را در دستگاه شما ذخیره می‌کند، بنابراین شما کنترل کامل بر کیف پول و ارزهایتان دارید. با این اوصاف هر کمکی برای دسترسی به اطلاعات خود دارید روی کمک ما حساب کنید.

خدمات امداد سیستم در زمینه ارزهای دیجیتال

  1. ریکاوری wallet
  2. ریکاوری کیف پول متامسک
  3. ریکاوری کیف پول کوینومی
  4. بازیابی کیف پول safepal
  5. بازیابی کیف پول trust wallet
  6. ریکاوری کیف پول تراست ولت
  7. ریکاوری کیف پول اتمیک

مشاوره رایگان می‌خوای؟

شماره‌ت رو وارد کن باهات تماس می‌گیریم