بازگردانی اطلاعات

ریکاوری داده ها

به عملیات بازگردانی اطلاعات که شخص باعث حذف عمدی یا غیر عمدی آن شده و یا به دلایلی، دیگر دسترسی به دیتا مورد نظر خود در حافظه را ندارد، بازیابی اطلاعات یا ریکاوری اطلاعات گفته می شود.

نرم افزار های حسابداری

اگر شرکت ، فروشگاه یا … شما رشد کرده و بزرگتر شده پس باید از نرم افزار های حسابداری استفاده کنید . اما اگر اطلاعات موجود در نرم افزار حسابداری خود را به هر دلیلی از دست دادید اصلا نگران نباشید ، امداد سیستم میتواند نرم افزار حسابداری شما را ریکاوری کند .

بیشتر…

اسناد و مدارک

امروز با پیشرفت تکنولوژی از برنامه هایی برای ساخت اسناد به منظور سرعت بیشتر با دسترسی بهتر استفاده میشود . که این برنامه ها ممکن مانند هر چیز دیگری از دست برود. مرکز ریکاوری امداد سیستم میتواند تمامی اسناد شما را بازیابی کند .

بیشتر…

پایگاه های داده

Database منبع همه ی اطلاعات است که چندین کاربر میتوانند همزمان از اطلاعات موجود در آن استفاده کنند. اگر دسترسی به پایگاه داده غیرممکن بود ، امداد سیستم غیرممکن را ممکن میکند و همه دیتای آن را برای شما ریکاوری میکند.

بیشتر…

مموری کارت

مموری کارت یا کارت حافظه یک ابزار حافظه ی الکترونیکی برای ذخیره اطلاعات دیجیتالی است که اغلب برای ذخیره رسانه یعنی عکس و فیلم استفاده میشود . امداد سیستم میتواند اطلاعات پاک شده در کارت حافظه شما را نیز با تجیهزات خود ریکاوری کند.

بیشتر…

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته یا CCTV دوربینی است که در آن مدار چند دوربین قرار گرفته است که سیگنال تصاویر را به دستگاه ضبط تصویر دیجیتال DVR ارسال میکند. ممکن است اطلاعات موجود در CCTVحذف شده باشند . و باز هم امداد سیستم به کمک شما می آید و CCTV شما را ریکاوری میکند .

بیشتر…

سرور

سرور یک کامپیوتر قدرتمند از نظر سخت افزاری و نرم افزاری است که از چندین هارد تشکیل شده است. سرورنیز مانند هر وسیله دیجیتالی دیگری ممکن است اطلاعات خود را از دست بدهد و نیاز به ریکاوری دیتا در سرور داشته باشد که ما به کمک شما می آییم .

بیشتر…

فلش مموری

Flash memory یکی از انواع حافظه ها است که برای نگهداشتن اطلاعات و دیتا درون خود نیاز به نیرو و جریان برق ندارد. در صورت حذف اطلاعات یا عدم دسترسی به آنها ، امداد سیستم میتواند تمامی اطلاعات موجود در فلش مموری شما را ریکاوری و بازیابی کند و آنها را سالم به شما تحویل دهد.

بیشتر…

صوت/صدا

صدای دیجیتال نمایشی از صوت ضبط شده به شکل دیجیتالی است. صوت یا صدای موجود در هر حافظه ای ممکن است به عمد یا ناخواسته حذف شود. متخصصین مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم حتی صدای از دست رفته در حافظه شما را نیز بازیابی و بازگردانی کنند.

بیشتر…

هارد دیسک

هارد دیسک یکی از ملزومات اصلی ذخیره سازی اطلاعات در رایانه است . هارد درایو وظیفه ی ذخیره سازی اطلاعات را بر عهده دارد. دیتای موجود در HDD نیز ممکن است حذف شوند یا برای شما نمایش داده نشوند . مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم میتواند اطلاعات حذف شده را برای شما ریکاوری کند.

بیشتر…

فـیلم و ویدئو

ویدئو یک رسانه الکترونیکی برای ضبط ، کپی و پخش رسانه های تصویری متحرک است. و میتوانند در ابزارهای مختلفی نظیر : CD , DVD , Flash Memory , Memory Hard Disk Drive , SSD ، server ذخیره شوند . اگر فیلم شما به هر دلیلی از هر حافظه ای پاک شده ما میتوانیم آن را برای شما ریکاوری کنیم.

بیشتر…

دیسک نوری

لوح نوری یا دیسک نوری Optical Disc یا همان CD معروف ، که رسانه نوری نیز نامیده میشود. یک ابزار الکترونیکی ذخیره دیتا است . CD نیز مانند هر حافظه دیگری ممکن است اطلاعات خود را از دست بدهد. بهترین انتخاب برای ریکاوری اطلاعات CD یا هر نوع حافظه ای مرکز ریکاوری امداد سیستم است .

بیشتر…

حافظه SSD

درایو حالت جامد یک فضای ذخیره سازی دائم برای داده ها یا اطلاعات است . حافظه SSD نیز از جمله حافظه های محبوب و پرکاربرد برای ذخیره کردن دیتا است . اگر خدایی ناکرده اطلاعات موجود در حافظه جامد خود را از دست دادید مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم میتواند اطلاعات شما را ریکاوری کند.

بیشتر…

دوربین فیلم برداری

ممکن است فیلمی که در دوربین ثبت و ضبط میکنید به هر دلیلی اجرا و پخش نشود مثلا آسیب دیده و یا دستکاری شده باشند یا از روی حافظه ی رم دوربین پاک شده باشند . بهترین راه حل برای بازگردانی اطلاعات حذف شده در دوربین فیلمبرداری ، ریکاوری دیتا است که امداد سیستم را به شما پیشنهاد میکنیم .

بیشتر…

تصاویر

عکس Image یا Photo ، تصویری است که بر اثر سقوط نور روی یک سطح حساس به نور ایجاد میشود .
عکس نیز مانند فیلم به دو دسته ی آنالوگ و دیجیتال تقسیم میشوند .
عکس نیز مانند فیلم به دو دسته ی آنالوگ و دیجیتال تقسیم میشوند . و ما میتوانیم هر نوع تصویر یا عکس شما از هر حافظه ای برای شما بازگردانی کنیم .

بیشتر…

گوشی همراه

مرکز ریکاوری هارد امدادسیستم ، میتواند تمام اطلاعات و دیتای شمارا از جمله : پیام (یعنیSMS های ورودی و خروجی ، تماس مانند تماسهای ورودی مخاطبین،برنامه ها یا اپلیکیشن های گوشی،متن یا یادداشت،صوت،فیلم، عکس که حذف شده اند را برای شما بازیابی یا ریکاوری کنند و همه اطلاعات شما را سالم به شما تحویل دهند .
بیشتر…

کنسول های بازی

امروزه کنسول های بازی دیجیتال و جدید ، به دلیل وجود SSD ، دارای حافظه داخلی هستند به طور مثال : PS 5 دارای 825 گیگابایت یا Xbox One S دارای 1 ترابایت هستند. این حافظه ها نیز ممکن است روزی اطلاعات خود را از دست بدهند و شما به آنها دسترسی نداشته باشید .مرکز ریکاوری هارد امداد سیستم میتواند همه آنها را ریکاوری کند.

بیشتر…

سایت در حال بروزرسانی میباشد !

مطالب دیگر به زودی در سایت قرار خواهد گرفت .