ریکاوری و آنالیز مرورگر

ریکاوری و آنالیز مرورگر وب

مرورگر وب چیست ؟

مرورگر اینترنت Web Browser ، میتواند شما را به هرجای اینترنت برساند و به شما امکان دیدن عکس ، فیلم یا سایت از هر کجای دنیا ببینید و به طور کلی یک برنامه نرم افزاری برای دسترسی به اطلاعات در شبکه جهانی وب است که محتوای لازم و مورد نیاز را از یک وب سرور بازیابی میکند و بعد صفحه را در دستگاه کاربر نمایش میدهد .

مرورگر اینترنت به شما این امکان را میدهد که آنلاین خرید کنید ، فیلمی را تماشا کنید ، عکسی را آپلود یا بارگذاری کنید ، بازی کنید ، صفحات وب را ببینید یا متن ها را بخوانید خلاصه اینکه مرورگر اینترنت کاربرد های زیادی دارد .

در یک مصاحبه انجام شده مشخص شد که تعداد کمی از کاربران از تفاوت بین مرورگر و موتور جست و جو گر اطلاع دارند که میتوانید تفاوت آنها را در این قسمت مطالعه کنید .

 

مرور گر ها اینترنت عبارتند از :

مرورگر وب گوگل کروم Google Chrome

مرورگر وب اپل سافاری Apple Safari

مرورگر اینترنت اکسپلورر (Internet Explorer (IE

مرورگر وب موزیلا فایرفاکسMozilla Firefox

مرورگر اپرا Opera Browser

مرورگر مایکروسافت ادج Microsoft Edge

مرورگر وب PS4

از تمامی مرورگر های ذکر شده، اندروید و مرورگر آی او اِس نیز نسخه هایی موجود و تهیه شده که کاربران تلفن های همراه نیز از مرورگر های وب تحت وبگردی بهره ببرند .

تاریخچه مرورگر های وب

اولین مرورگر وب یا اینترنت WorldWideWeb نام داشت که در سال 1990 توسط Tim Berners-Lee که یک متخصص کامپیوتر انگلیسی بود ، ایجاد شد و سپس Nicola Pellow را برای نوشتن مرورگر Line Mode استخدام کرد و آن را در سال 1991 منتشر کرد .

تفاوت بین موتور جستجوگر و مروگر اینترنت

موتور جستجو گر اینترنت چیست ؟

مرورگر اینترنت چیست ؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که تفاوت بین مرورگر وب و موتور جستجو چیست؟

بسیاری از افراد بر این باورند که موتور جستجوگر اینترنت و مرورگر اینترنت ، هر دو یکی هستند و کاری یکسان را انجام میدهند و این لغات را به جای هم استفاده میکنند .

در صورتی که این دو اصلا یکسان نیستند !

امداد سیستم

کلیک به کلیک با شماست !

ریکاوری و آنالیز مرورگر وب

متخصصان فنی مرکز ریکاوری امداد سیستم، اطلاعات مرورگر شما را ریکاوری می کنند.

تصور کنید چندین اکانت یا حساب در سایت های مختلف دارید. اما شما بدون نام کاربری، ایمیل، رمز یا پسوورد، نمی توانید وارد سایت شوید.

مرکز فنی تخصصی ریکاوری امداد سیستم اطلاعات موجود در مرورگر شما را آنالیز و بررسی می کند و در آخر پسورد یا هر اطلاعات دیگری که شما می خواهید (از قبیل: ایمیل، نام کاربری یا username، تاریخچه یا History سایت هایی که در آن وارد شده اید، فایل هایی که دانلود کرده اید و … ) را به راحتی به شما ارائه دهد.