بازیابی اطلاعات پست الکترونیکی

امروزه هرچند استفاده از ایمیل کاربرد فراوانی به نسبت گذشته ندارد اما بسیاری از روابط رسمی از طریق ایمیل ها جا به جا می شوند و گاهاً اتفاقاتی باعث از بین رفتن ورودی و خروجی ایمیل ها می شوند، امداد سیستم شرایطی برای شما فراهم کرده تا به اطلاعات گذشته خود برسید !

پست الکترونیکی

تاریخچه

نامه الکترونیکی یا Email ، روشی برای تبادل پیام یا نامه بین افراد و کاربران دستگاه های الکترونیکی است که از آن در سال 1971 توسط Raymond Samuel Tomlinson یک برنامه نویس آمریکایی، شخصی که مخترع ایمیل بود ، استفاده شد و اولین ایمیل را ارسال کرد و همچنین او برای نخستین بار کاراکتر @ (اَت ساین) را به عنوان ، یک کاراکتر جداکننده نام کاربر از نام سیستم یا دستگاه کاربر در آدرس های الکترونیکی یا همان سرور مقصد ، معرفی کرد .

محدودیت های ایمیل

برای ارسال ایمیل یا پست الکترونیکی ، نیازی به آنلاین بودن دو کاربر به صورت همزمان وجود ندارد .

و شما فقط در هنگامی که میخواهید ایمیل را به کاربری دیگر ارسال کنید باید از اینترنت استفاده کرده و آنلاین شوید و بعد هر زمان که کاربر مورد نظر به اینترنت متصل شده و آنلاین شد ایمیل شمارا دریافت کند .

پست الکترونیکی

قابلیت های ایمیل

وقتی ایمیل ، مهم میشود !

گوشی های اندروید و IOS از ایمیل استفاده میکنند. برای فعالسازی دستگاه و نصب و استفاده اپلیکیشن ها به طور مثل هنگامی که شما برای گوشی اندروید خود بخواهید برنامه ای را از گوگل پلی Google Play دانلود کنید ، برای دانلود و استفاده از گوگل پلی باید از ایمیل استفاده کنید. و همچنین در گوشی های اپل با سیستم عامل IOS نیز برای استفاده از خدمات آن باید اپل آیدی Apple ID داشته باشید !

اگر بخواهید عضو خبرنامه ی یک سایت شوید یا از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید برای عضویت در آنها نیز نیازمند ایمیل هستید !

 

ریکاوری ایمیل های حذف شده یا از دست رفته

در دنیایی زندگی میکنیم که یک نوزاد نیز باید ایمیل داشته باشد تا بتواند یک اکانت در این دنیای دیجیتال بسازد و بعد به دنیا بیاید. به دلیل اینکه امروزه برای ساخت اکانت یا هرچیز دیگری از این قبیل نیازمند ایمیل هستیم و نقش مهمی در زندگی ما ایفا میکند .

ایمیل یا نامه الکترونیکی ، برای برخی از افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از دست دادن یا نبودن آنها میتواند کاربر را با مشکلات متعدد و جدی ای روبه رو کند از این رو اطلاعات ایمیل برای آنها اهمیت زیادی دارد .

ممکن است پیام های الکترونیکی یا همان ایمیل به صورت کاملا ناخواسته و نا آگاهانه پاک شود و نیز ممکن است شخصی به ایمیل شما وارد شود و ایمیل شما را حذف کند در این صورت ممکن است شما تصور کنید که دیگر امکان بازیابی آن ایمیل وجود ندارد.

اما مرکز فنی تخصصی امداد سیستم میتواند با افتخار به شما بگوید که برای مشکل حذف شدن ایمیل شما راه حل دارد وشما را از نگرانی در بیاورد .

میتوانید به مرکز تخصصی ریکاوری امداد سیستم اعتماد کنید و ما برای شما تمام ایمیل های از دست رفته و پاک شده را ریکاوری و بازیابی میکنیم .

شرکت های ارائه دهنده پست الکترونیکی یا ایمیل

مطالب پیشنهادی :

مشاهده خدمات پزشکی الکترونیک

مشاهده خدمات ریکاوری اطلاعات

آشنایی با خدمات ما