درباره ما

مرکز ریکاوری و بازیابی هارد امداد سیستم از بدو تاسیس تاکنون خدمات متنوعی را ارائه داده است اعم از جمله بازیابی اطلاعات هارد دیسک، ریکاوری دیتا SSD ، ریکاوری اطلاعات کارت حافظه ، بازیابی اطلاعات DVR – NVR به هموطنان عزیزش ارائه نموده است . علاوه بر بازیابی دیتا تجارب بسیاری نیز در زمینه تعمیر و رفع ایرادات فیزیکی ، پزشکی الکترونیک و قفل گشایی دارد .

6 دلیل برای انتخاب امداد سیستم

درباره ما

تیم ما

متخصص شدن در این رشته 10000 ساعت وقت می برد.کارشناسان و متخصصان ریکاوری ما 200هزار ساعت تجربه و علم را در این رشته دارند. ما متخصصان درست و باتجربه از نظر رشته های الکترونیکی و مکانیکی را استخدام میکنیم و همچنین اطلاعات شما را با علم ، تجربه و اشتیاق بازگردانی میکنیم .

درباره ما

شیوه های جدید

ما همیشه در حال پیشرفت کردن و نمو کردن هستیم! هرروز و هرشب به دنبال متد ها و دستورالعمل های جدید برای تدارک دیدن بهترین سرویس ها و خدمات برای بازگردانی اطلاعات شما هستیم.ما به داشتن رقبا افتخار میکنیم . و همچنین ما دستگاه ها و تجهیزات خود را نیز مطابق با پیشرفت تکنولوژی به روز میکنیم.

درباره ما

مشتری های ما

ما میفهمیم که اطلاعات از دست رفته ی شما چقدر برای شما مهم است پس تمام تلاشمان را در راستای بازگردانی اطلاعات شما میکنیم.هیچ چیزی به این اندازه به ما احساس خوشحالی و غرور نمیدهد که ما اطلاعات صدها نفر و صدها شرکت را برایشان بازیابی کرده و به آنها در بازگرداندن داده های آنها کمک کنیم .

درباره ما

موفقیت در سرعت

ما برای تامین کردن بهترین نرم افزار ها یا سخت افزار ها و آزمایشگاه های منحصر به فرد برای بازگردانی اطلاعات شما چندین میلیون تومان هزینه کرده ایم که همچنین مهم ترین دلیل آن اهمیت اطلاعات از دست رفته شماست که ما نه تنها برای بازگردانی آنها بلکه برای درست بازگرداندن آنها این تجهیزات را فراهم کرده ایم.

درباره ما

امنیت اطلاعات شما

نگهداری و امنیت اطلاعات شما برای ما در یکی از بالاترین جایگاه ها برای بازگردانی و ریکاوری اطلاعات شماست اطلاعات شما هرگز در اینترنت یا هیچ جای دیگری درز پیدا نمیکند! پس با خیال راحت میتوانید بازگردانی اطلاعات و داده های خود را به ما بسپارید و میتوانید بابت درز نکردن اطلاعات خود آسوده خاطر باشید.

درباره امداد سیستم

اتاق های تمیز

مهندسان ما تعمیرات و جراحی های هارد های آسیب دیده شما را در اتاق های استریل شده به نحو احسن و با رعایت تمام اصول انجام میدهند و همیشه این را به خاطر داشته باشید که دانش واقعی درباره هرچیز، میزان هزینه های شمارا کمتر میکند و به انتخاب درست تر آن محصول میتواند بیشتر به شما کمک کند.